Sulge

Kaisa Jõhvik ♀

Ajakirjanik


Bibliograafia

Isiku osalusel tehtud audiovisuaal teosed (9)

 • Delta: DELTA. Kohtumine Paul Ellimaniga. Näitus "Kõndides mööda salateid". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2013. Näita seoseid
  Pikkus: 10:15 Täpne kuupäev: 1. aug 2013
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Täna õhtul toimub Kumus näitusel "Kõndides mööda salateid" kohtumine kunstnik Paul Ellimaniga. Elliman esitleb oma uut helitööd "Laula rääkides, ümise rännates", kuhu on kaasatud trammijuhtide hääled ning torupilli- ja trummimängijad. Räägib Paul Elliman, näitust tutvustab kuraator Margit Säde Lehni. Saatejuht Kaisa Jõhvik.
 • DELTA. Näitus "Dénes Farkas. Ilmne paratamatus" Kumus. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2014. Näita seoseid
  Pikkus: 16:46 Täpne kuupäev: 20. jaan 2014
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Kumus avati näitus "Dénes Farkas. Ilmne paratamatus", mis loodi 2013. aasta 55. Veneetsia biennaali Eesti paviljoni jaoks. Räägivad kunstnik Dénes Farkas ja Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse direktor Maria Arusoo.
 • DELTA. Raul Meele ülevaatenäitus. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2014. Näita seoseid
  Pikkus: 10:13 Täpne kuupäev: 12. mai 2014
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Eelmise nädala lõpus avati KUMU suures saalis Eesti avangardkunsti suurkuju, rahvusvaheliselt tunnustatud kunstniku Raul Meele ülevaatenäitus. Kommenteerivad kuraator Eha Komissarov ja kunstnik ise.
 • DELTA. Interaktiivne heliatraktsioon "Cyclotron" Vene Teatris. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2014. Näita seoseid
  Pikkus: 11:06 Täpne kuupäev: 9. juuni 2014
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Sel nädalal avatakse Vene Teatris interaktiivne heliatraktsioon "Cyclotron", milles publik on samal ajal nii autor, esitaja kui ka kuulaja. Stuudios on kunstnik Evi Pärn ja helilooja Aleksandr Žedeljov. Saatejuht Kaisa Jõhvik.
 • DELTA. Näitus "Merike Estna ja mina kui maal" KUMUs. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2014. Näita seoseid
  Pikkus: 11:07 Täpne kuupäev: 30. juuni 2014
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Kumu kaasaegse kunsti galeriis avati näitus "Merike Estna ja mina kui maal", mis koosneb kahest tihedalt põimunud näitusest - Merike Estna isikunäitusest "Sinine laguun" ja grupinäitusest "Mina kui maal". Näitust tutvustab kunstnik Merike Estna.
 • DELTA. Art's Birthday! Raul Kelleri installatsioon. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2015. Näita seoseid
  Pikkus: 16:01 Täpne kuupäev: 16. jaan 2015
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Homme on Kunsti sünnipäev! Klassikaraadio ja Artishok tähistavad täna õhtul Eesti Raadio I stuudios Kunsti 1 000 052. sünnipäeva. Raul Keller loob stuudios live-ruumiinstallatsiooni, mille otseülekannet saab jälgida Klassikaraadio ja kultuur.err.ee portaali kaudu, ülekanne toimub ka EBU liikmesmaadesse. Lähemalt räägib helikunstnik Raul Keller.
 • DELTA. Arhitekt Vilen Künnapu näitus "Maagiline Tallinn". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2018. Näita seoseid
  Pikkus: 20:37 Täpne kuupäev: 23. märts 2018
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Disaini- ja arhitektuurigaleriis on 28. märtsini avatud arhitekt Vilen Künnapu näitus "Maagiline Tallinn". Näitus on pühendatud Tallinnale ja nagu kunstnik ise on öelnud, püüab ta oma Tallinna vaadetega anda edasi metafüüsilist jõudu, mida ta linna meeldejäävates sõlmkohtades näeb. Eile õhtul toimus galeriis artist talk, mida suunasid Raoul Kurvitz ja Enn Tegova.
 • DELTA. Täna avatakse KUMUs näitus. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2018. Näita seoseid
  Pikkus: 13:10 Täpne kuupäev: 11. mai 2018
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Täna avatakse KUMUs näitus "Kristi Kongi dialoogis Kasper Bosmansiga. Alkeemikud, kunstnikud, puhastajad ja teised". Töötades kohaspetsiifiliselt on kunstnikud loonud kunstimuuseumi hoovi uued, tervikliku installatiivse keskkonna moodustavad teosed. Räägivad kunstnik Kristi Kongi ja kuraator Kati Ilves. Saatejuht Kaisa Jõhvik.
 • DELTA. Kunstnike Liit taasavas ARSi maja. Eesti Televisioon (ERR arhiiv), 2018. Näita seoseid
  Pikkus: 12:02 Täpne kuupäev: 20. dets 2018
  Autor: Kaisa Jõhvik
  Kunstnike Liit taasavas ARSi maja Tallinnas Pärnu maanteel. Uurime legendaarse kunstikombinaadi ARS ajaloo ja ka kunstnike kohta, kes ARSi majas täna tegutsevad. Stuudios on ARS Kunstilinnaku tarbekunsti suuna kuraator Maria Valdma ja ARS Kunstilinnaku juht Indrek Köster.