Sulge

Lisete Velt

Ajakirjanik


Bibliograafia

Isiku osalusel tehtud audiovisuaal teosed (5)

 • DELTA. Andres Lõo räägib näitusest "Coming soon - utoopiline eelmäng". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2018. Näita seoseid
  Pikkus: 15:07 Täpne kuupäev: 17. okt 2018
  Autor: Lisete Velt
  Kunstnikud Peeter Laurits ja Andres Lõo on avanud Vaal galeriis hübriidnäituse "Coming soon - utoopiline eelmäng", kus autorid küsivad läbi loomingu, kuidas loodusliku elukeskkonnaga paremini häälestuda. Kuidas, küsib Andres Lõo käest Lisete Velt.
 • DELTA. Ingrid Ruudi räägib näitusest "Oma tuba. Feministi küsimused arhitektuurile". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2019. Näita seoseid
  Pikkus: 17:26 Täpne kuupäev: 29. jaan 2019
  Autor: Lisete Velt
  Reedel avati Eesti Arhitektuurimuuseumis näitus "Oma tuba. Feministi küsimused arhitektuurile". Esimest korda võeti Eesti ruumikultuur vaatluse alla feministlikust perspektiivist. Näitus annab statistilise ülevaate Eesti naisarhitektide osakaalust, esindatusest ja tunnustatusest läbi aegade, samuti uurib seda, millised stereotüübid seostuvad naisarhitektide loominguga ning kas neil on mingitki alust. Stuudios on näituse kuraator Ingrid Ruudi. Saatejuht Lisete Velt.
 • DELTA. Arhitekt ja filmitegija Margit Mutso kõneleb eelmisel nädalal esilinastunud portreefilmist. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2020. Näita seoseid
  Pikkus: 39:02 Täpne kuupäev: 4. nov 2020
  Autor: Lisete Velt
  Arhitekt ja filmitegija Margit Mutso kõneleb eelmisel nädalal esilinastunud portreefilmist "Leonhard Lapin. Protsess". Muu hulgas räägime sellest, miks otsustas ta fookusesse võtta just Lapini arhitektuuriloomingu ning milliseid ühisjooni leiab arhitekti ja režissööri ametites. Saatejuht on Lisete Velt.
 • DELTA. Alina Birjuki veebinäitus "Värskelt armunud". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2022. Näita seoseid
  Pikkus: 15:42 Täpne kuupäev: 13. jaan 2022
  Autor: Lisete Velt
  Eesti Kunstiakadeemia esimese kursuse fotograafiatudeng Alina Birjuk pildistas tänaval vanapaari, kelle armulugu sai alguse pea 90-aastasena. Juhuslikust jäädvustusest sündis koolitöö, veebinäitus ning sõprus Uno ja Lindaga. Alina Birjuk räägib Klassikaraadiole, millised hetked sunnivad kotist kaamerat haarama, mis on ilu ja milline tähendus on talle Arvo Pärdi palal "Aliinale". Saatejuht Lisete Velt.
 • DELTA. Uued videoõhtud Von Krahli kinos. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2022. Näita seoseid
  Pikkus: 17:22 Täpne kuupäev: 9. märts 2022
  Autor: Lisete Velt
  Neljapäeval linastuv videoprogramm "Nööri mööda" koondab endas kuue videokunstniku tööd, mis pärinevad Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse arhiivist. Miks on nende videote korduvaks motiiviks just nöör, räägib programmi kuraator Marika Agu. Saatejuht Lisete Velt.